Укренерго анонсувало пом'якшення відключень світла - з чим пов'язане

Укренерго анонсувало пом'якшення відключень світла - з чим пов'язане

Найближчим часом ситуація в енергосистемі України покращиться. Це станеться через введення в експлуатацію додаткового блок на одній з атомних електростанцій у ніч з п'ятниці на суботу, розповів голова "Укренерго" Володимир Кудрицький.

За його словами, це дозволить збільшити загальну потужність енергосистеми на найближчі два тижні.

"Ми очікуємо, що в ніч з п'ятниці на суботу вийде у роботу додатковий блок на АЕС. Це на два тижні дасть приємну приварку до потужності, якою ми володіємо по всій енергосистемі", - зазначив він у коментарі "УП".

Попри позитивні зміни, графіки відключення електроенергії для споживачів поки що залишаться в силі. Однак, як зазначив Кудрицький, ці графіки стануть більш м'якими та лояльними по всій енергосистемі країни. Це означає, що тривалість та частота відключень можуть зменшитись.

Разом з тим, представник "Укренерго" висловив думку, що найскладнішим місяцем літнього сезону буде липень. У цей період блоки АЕС матимуть найменшу потужність через планові ремонтні роботи. Крім того, спекотна погода додатково впливатиме на роботу енергосистеми, створюючи додаткове навантаження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Галущенко попередив: Зима цього року була складнішою за попередню

Як писав "Ми-Україна" раніше, генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота напередодні заявив, що ситуація в Україні наближається до енергетичної катастрофи. Він наголосив, що зволікання партнерів з допомогою мають значні наслідки.

 
 

Головне