Український наступ відбувається повільно, але ми не даємо Путіну передихнути, - Зеленський

Український наступ відбувається повільно, але ми не даємо Путіну передихнути, - Зеленський

Контрнаступ Збройних сил України просувається повільно, однак українські захисники впевнено рухаються вперед. Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі каналу CBS.

"Я буду з вами абсолютно відвертим. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли в контрнаступ. І незважаючи на це, він не дуже швидкий. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо території", - зазначив глава української держави.

При цьому він наголосив, хоч би як повільно не просувалися ЗСУ, вони все одно не дають перепочити Путіну та його війську.

"Нам потрібно максимально звільнити нашу територію і рухатися вперед… Ми не повинні давати Путіну перепочинок", - заявив Володимир Зеленський.

Також він зазначив, що наразі лінія зіткнення перетворилася на артилерійську дуель - щоденно там випускаються десятки тисяч снарядів.

Крім того президент України висловив переконання, що Путін намагається зламати українців.

"Вибравши цивільні цілі (для ударів, - ред.), Путін хотів домогтися саме цього - зламати. Цій людині, яка пробила собі дорогу такими кривавими діями, та всьому, що він сказав, не можна довіряти. До такої людини немає довіри, тому що він вже давно не людина", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше президент Володимир Зеленський пояснив, чому український контрнаступ не матиме щасливого кінця навіть попри здобуту над ворогом перемогу.

Головне