Українські захисники з боєм увійшли у Роботине і організували евакуацію мирних мешканців

Українські захисники з боєм увійшли у Роботине і організували евакуацію мирних мешканців

Захисники 47 бригади з боєм увійшла у село Роботине Запорізької області і організували евакуацію мирних мешканців на БМП Бредлі. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

“Воїни 47 бригади, яка з боєм увійшла у село Роботине, організували евакуацію мирних мешканців на БМП Бредлі. Наші бійців виконують планову бойову роботу та знищують ворога. У відповідь росіяни безперервно обстрілюють Роботине з артилерії”, - зазначила вона.

Відомо, що бійці закликали жителів терміново виїжджати. Захисники організували евакуацію містян під постійні обстріли російських загарбників. У більш безпечному місці медики 47-ї окремої механізованої бригади оглянули українців і дали змогу зателефонувати рідним.

“Два місяці запеклих боїв й бійці нашої бригади за підтримки інших підрозділів прорвали багатоешелоновану лінію оборони окупантів”, - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що бої на Запорізькому напрямку тривають.

Нагадаємо, що Збройні сили України звільнили селище Урожайне Волноваського району Донецької області.

Як писали “Ми-Україна” раніше, Збройні сили України минулого тижня звільнили ще три км² на південному флангу довкола Бахмуту. А на півночі міста ворог намагається вибити наші війська із зайнятих позицій.

Головне