Україна зіграла внічию з Італією у заключному відбірковому матчі на Євро-2024

Збірна України завершила відбірковий матч на Євро-2024 у Леверкузені, де зіграла внічию проти Італії з рахунком 0:0. Для українців перемога над італійцями була єдиною можливістю пройти до наступного етапу.

У першому таймі обидві команди створили небезпечні моменти, включаючи проби Циганкова та К'єзи. Загальна ігрова якість залишалася на високому рівні. Михайло Мудрик мав дві можливості відкрити рахунок, але не вразив ворота.

Україна грала з двома нападниками в останніх хвилинах, але матч завершився "сухою" нічиєю 0:0. У компенсований час Мудрик виявився на землі в штрафному майданчику, але пенальті не було назначено.

Збірна України завершила відбірковий рахунок з 14 очками у 8 матчах, зайнявши третє місце в групі, поступившись Італії за особистими зустрічами. Групу очолила збірна Англії, а 4 та 5 місце посіли збірні Північної Македонії та Мальти відповідно.

Тепер українці матимуть ще шанси через матчі плей-офф, які відбудуться навесні 2024 року. Потенційні суперники включають Боснію та Герцеговину, Ізраїль, Фінляндію, Ісландію, Польщу, Естонію та Уельс.

Нагадаємо, УЄФА відмовився організувати хвилину мовчання перед початком матчу між Ізраїлем та Польщею.

У відповідь команди вирішили не грати першу хвилину матчу та вшанувати пам’ять жертв теракту 7 жовтня (день першої атаки ХАМАС) хвилиною мовчання.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Nike подала до суду на конкурентів New Balance та Skechers.