Україна та Італія підписали двосторонню безпекову угоду, – Зеленський

Україна та Італія підписали двосторонню безпекову угоду, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 24 лютого, повідомив, що Україна та Італія підписали двосторонню безпекову угоду. Угоду було підписано за результатами зустрічі з главою італійського уряду Джорджею Мелоні.

Про це Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі. Як зазначається, документ закладає міцну основу для тривалого безпекового партнерства між Україною та Італією.

"Сьогодні ж обговорили й подальшу підтримку України в контексті головування Італії в G7. Дякую Італії за підтримку України, зокрема обороноздатності й відбудови нашої держави, та за продовження надання військової допомоги Україні до кінця 2024 року", - повідоми глава української держави.

Нагадаємо, Гостомель став символом провалу Москви за кілька днів повалити демократично обраний уряд і замінити його урядом, який би виконував його вказівки, заявила прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні під час виступу у цьому місті на Київщині. Водночас вона додала, що у цьому місці "можна вдихнути історію".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, парламент Італії остаточно схвалив рішення уряду продовжити військову допомогу Україні у 2024 році. Відомо, що рішення підтримали 218 з 400 членів нижньої палати парламенту.

Головне