Україна отримає ще одну IRIS-T "найближчими тижнями", - компанія-виробник ЗРК

Україна отримає ще одну IRIS-T

Українська протиповітряна система буде підсилена ще однією системою ППО типу IRIS-T вже в найближчому майбутньому. Про це під час візиту в Україну повідомив голова німецької зброєбудівної компанії Diehl Defence Гельмут Раух. 

В коментарі виданню Bild він розповів, що на сьогодні в Україні небо обороняють три ЗРК IRIS-T.

"І ще більше буде поставлено цього року. Наступна — лише за кілька тижнів", - зауважив Раух. 

До Києва він прибув разом з віцеканцлером ФРН Робертом Габеком. Востаннє посадовець відвідував Україну торік і після тієї поїздки він закликав запровадити санкції проти країн, які отримують уран з росії для своїх АЕС. Габек, як очікується, зустрінеться сьогодні з главою держави Володимиром Зеленським, головами Мінекономіки та Міненерго - Юлією Свириденком та Германом Галущенком. Далі у планах віцеканцлера поїздка в Молдову. 
 
Нагадаємо, прем’єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що продовжуватиме переконувати країни, які володіють "великою кількістю" комплексів Patriot, передати деякі з них Україні. Паралельно, прем'єр-міністр пропонує альтернативний план, якщо ці країни не згодні передати системи безпосередньо - ці системи можна було б у них купити.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 13 квітня у Міністерстві оборони Німеччини оголосили про негайну передачу Україні ще одного зенітно-ракетного комплексу Patriot, який допоможе захистити Україну від російських ракет.
 
 

 

 

Головне