Україна має перемогти: очільниця Бундесрату Мануела Швезіґ прибула до Києва з потужним меседжем підтримки

Україна має перемогти: очільниця Бундесрату Мануела Швезіґ прибула до Києва з потужним меседжем підтримки

Київ зустрів важливу гостю з Німеччини - Мануелу Швезіґ, прем'єр-міністерку землі Мекленбург - Передня Померанія та чинну голову Бундесрату. Як пише BR24, цей візит став яскравим символом єдності всіх 16 федеральних земель ФРН у підтримці нашої країни.

Візит Швезіґ має подвійну мету. З одного боку, це демонстрація солідарності з українським народом, який страждає від російської агресії. З іншого - це відповідь критикам всередині Німеччини, особливо на сході країни, які виступають проти подальшої підтримки України.

"Це знак солідарності між усіма 16 федеральними землями та Україною. Україна має виграти цю війну, і зовсім не повинно бути так, щоб рф зійшла з рук ця агресія", - наголосила вона під час подорожі.

Очікується, що під час візиту відбудуться важливі переговори з українським політичним керівництвом, які можуть вплинути на подальшу стратегію німецько-української співпраці в умовах триваючої війни.

Нагадаємо, раніше цього місяця речник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт повіодомив, що Німеччина не буде зменшувати виплати українським біженцям. Коментуючи вимоги деяких політичних сил країни зменшити матеріальну допомогу українським біженцям він наголосив: "Ми не плануємо змін".

Як писав "Ми-Україна" раніше, високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Україна отримає 2,5 млрд євро з доходів від заморожених активів рф наступного тижня.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.