Україна домовилася із США про спільне виробництво зброї та боєприпасів

Україна домовилася із США про спільне виробництво зброї та боєприпасів

Україна домовилася зі Сполученими Штатами Америки про спільне виробництво зброї та боєприпасів. Сторони підписали відповідний меморандум, повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак за підсумками візиту до США.

"Дуже важливий успіх - на конференції оборонних індустрій у Вашингтоні Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними", - зазначив Єрмак.

Він додав, що згідно з документом, розташовуватися оборонна промисловість буде на території України. 

"В Україні мають бути побудовані виробничі потужності задля забезпечення ЗСУ необхідною зброєю у сферах протиповітряної оборони, виробництва критично важливих боєприпасів, а також ремонту й технічного обслуговування", - розповів голова ОПУ.

Також Єрмак зазначив, що відповідно до меморандуму, Міністерство оборони США та промислові партнери будуть надавати українській стороні технічні дані, що дозволить розпочати реалізацію проєктів. Їхня головна мета - вдосконалення застарілих систем ППО шляхом інтеграції західних боєприпасів. 

"Це фундамент майбутнього нашого ВПК і посилення оборони України на роки вперед", - наголосив очільник ОПУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", США до кінця поточного року вчергове відправлять українським захисникам пакет військової допомоги, до якого увійде партія комплексів протидії безпілотникам Vampire.

Головне