У Марокко стався потужний землетрус: загинуло як мінімум 296 людей (фото, відео)

У Марокко стався потужний землетрус: загинуло як мінімум 296 людей (фото, відео)

Потужний землетрус у Марокко відбувся в п'ятницю, 8 вересня, ввечері. Внаслідок підземних поштовхів загинуло близько 300 людей, ще понад 150 отримали ушкодження, пише CNN.

Геологічна служба США (USGS) повідомила, що цей землетрус, магнітудою 6,8, був найсильнішим в країні за останні роки. Водночас Геофізичний центр Марокко повідомив, що землетрус був силою 7,2 бала. Науковці виявили, що він стався у гірському хребті Високий Атлас у Марокко на відносно невеликій глибині – 18,5 кілометра. Епіцентр - знаходився за 77 км на південний захід від міста Марракеша з населенням 839 000 осіб.

Велика кількість місцевих жителів цю ніч провели на вулицях, побоюючись нових поштовхів. Влада звернулась із закликом до громадян здавати кров, аби допомогти постраждалим.

МВС Марокко закликало до спокою і повідомило, що землетрус торкнувся провінції Аль-Хауз, Уарзазат, Марракеш, Азілал, Чичауа і Тарудант.

https://twitter.com/UltimeNotiziee/status/1700303488561938628

Нагадаємо, наприкінці серпня потужний землетрус стався в Індонезії. За даними Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру (EMSC), його сила становила 7,0 балів. Епіцентр землетрусу залягав на глибині 516 км від поверхні землі.

Минулого місяця землетрус стався також у Колумбії. В його результаті загинула щонайменше одна людина. Також є інформація про постраждалих – люди отримали різні травми через падіння побутових предметів. Епіцентр землетрусу силою 6,3 знаходився на південному сході Боготи.

Як повідомляв “Ми-Україна”, 10 серпня у турецькій провінції Малатья зафіксували землетрус магнітудою 5,3 бала. Міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Ерлікай розповів, що унаслідок стихійного лиха 22 людини дістали поранення. Також було пошкоджено три будівлі. 

Головне