У телемарафоні “Єдині новини” відреагували на фейк про виступ Зеленського в ООН

У телемарафоні “Єдині новини” відреагували на фейк про виступ Зеленського в ООН

У марафоні “Єдині новини” відреагували на фейк про зміни в трансляції виступу президента України Володимира Зеленського в ООН. Як зазначила очільниця департаменту зі стратегічного маркетингу 1+1 Ольга Захарова, відео, на якому президент Зеленський слухає сам себе, є фейком та змонтованою підробкою.

Російські та проросійські джерела почали активно поширювати фейкові повідомлення про монтаж у трансляції виступу Зеленського в ООН 21 вересня. 

За словами Ольги Захарової, джерелом фейку став проросійський пропагандист Анатолій Шарій, що опублікував перемонтоване відео в своєму Telegram-каналі. До поширення цього відео долучились російські сайти "НТВ", Репортер, "1 канал", "Федерал Пресс".

У фейковому відео було використано фрагмент промови президента з українським дубляжем з відео, яке розміщено на YouTube-каналі ТСН, проте у вказаному фрагменті ролик не містить жодних інших кадрів з зали, окрім промови президента за трибуною.

В оригінальному відео немає графічного маркування "1+1 Марафон", яке додано до фейкового ролика його авторами. Переглянути відео за 20 вересня можна на YouTube-каналах, що транслюють марафон, в архіві ОТТ-платформ.

Як писали "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський повідомив подробиці зустрічі з лідерами Палати представників Конгресу США. Зокрема, український президент провів переговори зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті, лідером Республіканської партії в Палаті представників Стівом Скалізом, лідером Демократичної партії в Палаті представників Хакімом Джефрісом і американськими конгресменами.

Головне