У Києві сьогодні стартують військові навчання: КМВА звернулось до містян

У Києві сьогодні стартують військові навчання: КМВА звернулось до містян

Київська влада анонсувала початку військових навчань у столиці. Вони проходитимуть у період з понеділка, 11 грудня, по четвер, 14 грудня. До участі будуть залучені Угруповання сил і засобів оборони Києва, інформує КМВА. 

Під час тренувань бійці відпрацьовуватимуть практичні дії із застосуванням військової техніки та озброєння. Маневри проводяться задля посилення " бойових спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції". 

Киян закликали не фотографувати та не фільмувати переміщення українських оборонців та військової техніки та нагадали, що публікація таких матеріалів є забороненою. 

Як відомо, подібні навчання у Дарницькому районі Києва відбувались також і у вересні. 

Нагадаємо, цьогоріч у травні Служба безпеки України викрила блогерів, які опублікували у соцмережі нічну роботу ППО у Києві. Фігурантам загрожує до восьми років за ґратами. Експерти пояснюють, що таким діями вони ставлять безпеку киян під загрозу, оскільки ворог використовує проти нас наші фото та відео. Так, наприклад, коли ракета української ППО збиває російський повітряний об'єкт, то залишає в небі шлейф диму. Якщо в кадр потрапляє частина місцевості, то можна визначити де саме розташована наша захисна установка. Відтак наступний удар росіян буде вже туди.

Як писав "Ми-Україна" раніше, станом на кінець жовтня поблизу держкордону України у Північній операційній зоні було закладено понад півмільйона протитанкових мін. Також вказану зону посилили інженерно-технічними i фортифікаційними спорудами. 

 

 

 

 

Головне