У Європарламенті можуть не визнати результатів майбутніх виборів президента рф

У Європарламенті можуть не визнати результатів майбутніх виборів президента рф

У Європарламенті може виникнути ситуація, коли не будуть визнані результати майбутніх виборів президента рф.

Про це розповіла президент Європарламенту Роберта Мецола.

Вона висловила думку, що смерть опозиціонера Навального ще раз підтверджує, що в росії немає місця жодній дійсній опозиції.

Також Мецола вважає, що реакція на його смерть, яка полягає в придушенні будь-якого прояву обурення, свідчить про складну ситуацію в рф. За її словами, така поведінка повністю відповідає ситуації, у якій перебуває рф, і може призвести до того, що результати майбутніх виборів в країні не будуть визнані.

"Смерть Олексія Навального – це жахливо. Це дає чітке розуміння того, що у теперішній росії не можлива жодна опозиція. І навіть реакція, яку ми спостерігаємо після його смерті, обурення та придушення російською владою будь-кого, хто виловлює таке обурення, є для нас показником того, в якій ситуації зараз росія. Вона абсолютно відповідає тому, що ми б ніколи не визнали результатів майбутніх виборів у росії. 2024 рік – рік виборів. І коли ми дивимось на вибори, які відбуваються у багатьох країнах світу, численні демократичні вибори, то те, що відбувається в рф і на окупованих територіях України, точно не є демократичними", - пояснила вона.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Пентагоні заговорили про можливість постачання зброї Україні в обхід Конгресу.

Головне