У ГУР відреагували на заяву рф про готовність передати тіла з Іл-76

У ГУР відреагували на заяву рф про готовність передати тіла з Іл-76

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов висловив свою реакцію на заяву росії щодо готовності передати тіла загиблих з літака Іл-76.

Про це він розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Він зазначив, що наразі перевіряються різні версії подій, і якщо підтвердиться, що люди загинули на борту, то були запити на повернення тіл.

Водночас, на думку Юсова, формулювання про готовність Москви передати тіла є дещо дивним, оскільки передача має бути попереджена відповідною експертизою та дослідженням обставин.

Він також наголосив, що Україна веде своє власне розслідування, а також звертається щодо проведення міжнародного розслідування, яке Росія відмовляється підтримати. Юсов також вказав, що росіяни досі не надали повної інформації щодо трагедії, включаючи інформацію про тіла загиблих.

Він додав, що на борту можлива присутність зброї, але потрібно докладно вивчити ситуацію, включаючи й наявність людей.

Нагадаємо, на борту літака Іл-76, який впав у Бєлгородській області росії, планувалося перевезення російських високопосадовців, але в останній момент ФСБ заборонила їм сідати в літак.

Також СБУ відкрила кримінальну справу через падіння Іл-76 під Бєлгородом.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що на борту літака не було українських військовополонених.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, внаслідок обстрілу Херсонщини постраждали двоє поліцейських.

Головне