У Чорному морі чергує два підводних човни рф та "Адмірал Макаров"

У Чорному морі чергує два підводних човни рф та

У Чорному морі попри негоду російська армія вивела два підводних човни та фрегат "Адмірал Макаров". В Азовському морі кораблів немає.

Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив капітан 3 рангу, речник ВМС ЗС України Дмитро Плетенчук.

За його словами, зараз у морі знаходиться два підводних кораблі вже не першу добу. Кожен з них може мати до чотирьох ракет.

Плетенчук відзначив, що через негоду окупанти мають значні проблеми з електропостачанням.

"Окрім цих двох підводних човнів, ще "Адмірал Макаров" у морі – може носити до восьми ракет. Інших кораблів зараз взагалі у морі немає. В Азовському морі взагалі кораблів немає. Це пов’язано з погодними умовами. Після шторму зазвичай виходять протимінні кораблі, бо після потужного шторму їхнє мінне озброєння може так само працювати проти них. Минулого разу після шторму виходили саме такі кораблі, які перевіряли акваторію Чорного моря", - сказав речник ВМС.

Нагадаємо, Єнс Столтенберг заявив, що Україна відтіснила російський флот у Чорному морі. Також генсек НАТО нагадав, що торік Україна "виграла битви за Київ, Харків і Херсон". 

Як інформував "Ми-Україна" раніше, ГУР веде розслідування отруєння своїх співробітників та дружини керівника Кирила Буданова Маріанни.

Головне