У Бердянську та Мелітополі люди планують мітинги проти гауляйтерів, - Федоров

У Бердянську та Мелітополі люди планують мітинги проти гауляйтерів, - Федоров

У Бердянську та Мелітополі українці планують влаштувати мітинги проти гауляйтерів, які хочуть "націоналізувати" їх житло.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".

Він зазначив, що причина протестів - масова “націоналізація” житла. Окупанти хочуть максимально позабирати у людей майно.

"Мешканці в окупації готові під загрозою вбивств, полону та затримань, виходити на мітинги і заявляти про те, що вони хочуть жити в своїх помешканнях", - розповів Федоров.

Нагадаємо, в тимчасово окупованому Мелітополі ймовірною причиною хвороби дітей є вакцина росіяни проти грипу. Втім, підтвердженої інформації цього наразі немає.

Всі виплати на ТОТ зменшились щонайменше вдвічі, є затримка у виплат зарплат.

"Є проблема з отриманням пенсії. Ти маєш стояти в черзі з 5 ранку декілька днів для того, щоб підтвердити право свого отримання пенсії. Ворог намагається відібрати у наших мешканців ці гроші, щоб їх зробити жебраками і більше просили про якусь допомогу", - сказав Федоров.

Крім того, з 1 січня ті, хто не отримали російський паспорт, але продовжують працювати на комунальних підприємствах, будуть оподатковуватись додатковим податком.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Бахмутському напрямку ворог наступає на Часів Яр та Богданівку.

Головне