Центр підготовки мобільних вогневих груп та захист енергооб'єктів: Зеленський прибув на Дніпропетровщину

Центр підготовки мобільних вогневих груп та захист енергооб'єктів: Зеленський прибув на Дніпропетровщину

Президент України Володимир Зеленський прибув у Дніпропетровську область у рамках робочої поїздки, де провів нараду щодо захисту енергооб'єктів та забезпечення сталого електропостачання. Він також відвідав центр підготовки мобільних вогневих груп.

Про це повідомила пресслужба глави держави. Як зазначається, Зеленський був поінформований щодо ситуації в регіоні, особливо в Нікопольському та Криворізькому районах. Внаслідок того, що ворог активізував масовані обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, президент заслухав про заходи, які було вжито для захисту.

Під час наради йшлось про поточну ситуацію з електроенергією на Дніпропетровщині. Як відомо, наразі постачання електрики відновили всім споживачам. Крім того, на нараді обговорили системи пасивного захисту енергооб’єктів - інтенсифікацію робіт, а також про захист об’єктів за допомогою ППО.

Крім того, Зеленського ознайомили з триваючим будівництвом експериментального проєкту водозабезпечення міста Кривий Ріг та прилеглих громад. Під час візиту глава держави оглянув спорудження найбільшої насосної станції нового магістрального водогону "Інгулець – Кривий Ріг". Його протяжність - 145 км. За планом цей водогін має забезпечити водою 1,5 млн мешканців Дніпропетровщини, які залишилися без доступу до води після підриву окупаційними військами греблі Каховської ГЕС. Йдеться про стабільне водопостачання у Марганці, Нікополі, Томаківці, Покрові, Мар’янській та інших населених пунктів.

У серпні минулого року було запущено воду через першу нитку водогону, а в січні вже запрацювала перекидна гілка каналом Дніпро – Кривий Ріг. Нині виконано 95% усіх запланованих робіт з будівництва. Наразі монтують обладнання насосних станцій.

Водночас під час візиту на Дніпропетровщину президент побував у центрі підготовки, де тренуються мобільні вогневі групи. Він розповів, що побачив, як проходить навчання бійців. Він також мав змогу вручити нагороди.

"Дякую за знищення повітряних цілей ворога, за захист нашої держави, наших сімей, за захист України!" - йдеться в дописі Зеленського у Telegram-каналі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, енергетики повністю відновили енергоживлення критичної інфраструктури та побутових споживачів Криворіжжя після російської атаки.

Головне