Це не кіно, війна завершиться не так швидко, як хотілось би, - Зеленський

Це не кіно, війна завершиться не так швидко, як хотілось би, - Зеленський

Війна рф в Україні - це не кінострічка з динамічною зміною картинки і її завершення станеться не настільки швидко, як хотілось би українцям та світу. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з гендиректором Fox Corporation Лакланом Мердоком та журналістами Fox News та The Sun.

"Люди чомусь ставляться до цього, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи. Але для нас, для наших воїнів це не кіно. Це наші життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього", - підкреслив гарант. 

Глава держави також розповів про оперативну ситуацію на фронту та віру народу України у перемогу над агресором.

Зеленським разом представниками ЗМІ також приділили увагу питанням поширення наративів ворожої пропаганди, якими користуються ті, хто виступає проти підтримки України у її боротьбі з рф та подальше співробітництво. 

Нагадаємо, раніше цього місяця глава дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель заявив, що перспектива перемоги України над росією не буде миттєвою. Водночас Європа продовжуватиме надавати допомогу Києву. За його словами, ЄС вже виділив на військову допомогу нашій державі 27 млрд євро. Це найбільша допомога, яку європейський блок коли-небудь передавав.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Зеленський повідомляв, що постачання снарядів в Україну сповільнила війна Ізраїлю та бойовиками ХАМАС, яка розгорілась 7 жовтня. Глава держави пояснив, що учасники бойових дій на Близькому Сході шукали 155-мм снаряди, які також є основним компонентом для постачань зброї, необхідної Україні.

 

Головне