Сили оборони на Півдні України постійно просуваються вперед, - Братчук

Сили оборони на Півдні України постійно просуваються вперед, - Братчук

Просування українського війська на півдні невпинно продовжується. Більше про успіхи Сил оборони України на вказаному напрямку фронту в ефірі "Ми-Україна" розповів Речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук.

Він наголосив на тому, цей рух вперед відбувається з важкими боями. Саме тому наші військові повідомляють про успіхи дуже обережно.

"Кожне повідомлення про звільнення тієї чи іншої території - це безпека військових операцій. Я розумію, що хочеться багато чого викласти, ну, наприклад те, що кадирівці, які окопалися на околицях населеного пункту Роботіно поблизу місцевого цвинтаря, зробили стратегічно правильно - там їх і присипало, молодці. Так ось, що з просуванням - воно відбувається, воно йде з важкими боями, дуже складно, але наші артилеристи дуже гарно працюють. Сподіваюсь, що оце це поступове просування військ буде буде продовжуватися і далі", - розповів Братчук.

Військовий експерт наголосив, що нині українському війську не вистачає авіації, а саме південь потребує систем протиповітряної оборони.

Нагадаємо, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк напередодні підкреслив, що контрнаступ ЗСУ йде за планом Генерального штабу України і українські захисники достатньо ефективно ведуть наступальні операції.  Він також додав, що деяким іноземним партнерам варто перестати “дивитись “Рембо” і чекати на голлівудський сценарій розвитку подій, а краще почитати свої ж підручники з воєнної стратегії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулої доби, 12 серпня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України поповнилися ще 560 загарбниками. Таким чином від початку повномасштабного вторгнення агресор втратив вже понад 253,8 тис. військовослужбовців.

Головне