Сили оборони на Бахмутському напрямку просуваються вперед, - Бородін

Сили оборони на Бахмутському напрямку просуваються вперед, - Бородін

Сили оборони на Бахмутському напрямку просуваються вперед, втім дуже повільно. Ворог постійно контратакує та намагається відбити звільнені території.

Про це повідомив пресофіцер 3 ОШБ Олександр Бородін в ефірі "Ми-Україна".

"Але треба зазначити, що дуже складна ситуація, інколи просування йде дуже малими кроками. Хоча, треба зазначити, що ворог постійно контратакує та намагається відбити звільнені землі, але у нього це не виходить", - зазначив він.

У щоденному звіті Інституту вивчення війни говорять, що російські загарбники на кількох ділянках фронту провели безуспішні наступальні операції.

Водночас українські сили досягли тактично значущих успіхів у західній Запорізькій області. ЗСУ можуть просуватися через найскладніші підготовлені російські оборонні позиції.

Тим часом ворог може розпочати наступ оперативного рівня на Куп’янському та Лиманському напрямках у найближчі два місяці.

Також наголошується, що російські окупанти перекинули елементи щодо елітного формування з району Кремінної Луганської області до району Роботино на заході Запорізької області.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо під час нічної атаки на Україну змінювало траєкторію ракет. Таким чином вони намагалися виснажити нашу систему ППО.

Головне