Окупанти закривають Мелітополь та проводять мобілізацію на Луганщині: головне з вечірнього зведення Генштабу ЗСУ

<strong>Окупанти закривають Мелітополь та проводять мобілізацію на Луганщині: головне з вечірнього зведення Генштабу ЗСУ</strong>

Російські окупанти заборонили жителям Мелітополя перетинати з 1 березня блокпости без спеціальних перепусток. Про це йдеться у вечірньому зведені Генерального штабу ЗСУ.

"У місті Мелітополь оголошено про заборону перетинати блокпости навколо населеного пункту з 1 березня без спеціальних перепусток, які можна отримати у так званій комендатурі тільки після надання своїх персональних даних", - зазначили у Генштабі.

Крім того повідомляється, що на окупованій території Луганщини триває мобілізація. Так, у Алчевську поповняти втрати збираються за рахунок співробітників так званого МНС.

За даними Генерального штабу, за добу авіація Сил оборони України завдала 14 ударів по районах зосередження ворога та 3 по позиціях ЗРК. А ракетники та артилеристи вразили пункт управління окупантів, два райони зосередження та склад боєприпасів ворога.

Щодо ситуації в Білорусі, то республіка й надалі надає всебічну підтримку російській агресії. 

"Окрім спільних навчань повітряно-космічних сил російської федерації та військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони республіки білорусь, на території білорусі триває підготовка російських підрозділів", - зазначили в Генштабі.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", російські окупанти обстріляли Херсонську область, а саме Антонівку та Нову Дмитрівку. 

Головне