США більше не бояться виснаження запасів: виробництво ATACMS зростає 

США більше не бояться виснаження запасів: виробництво ATACMS зростає 

Виробничі лінії, на яких виготовляється армійська тактична ракетна система ATACMS, тепер працюють на повну потужність, забезпечуючи достатню кількість ракет великої дальності, щоб Пентагон не турбувався про виснаження власних запасів при їх відправленні в Україну. Про це повідомляє Politico.

Оновлену інформацію про виробництво надав у четвер 2 травня начальник відділу закупівель армії Дуг Буш. Він повідомив, що “значна кількість ракет, які були замовлені багато років тому… зараз надходить саме в потрібний час, щоб мати можливість підтримувати Україну без шкоди для нашої власної готовності”. 

Це збільшення поставок ракет, яке, за словами Буша, становить “сплеск” десятків ракет кожні кілька місяців, триватиме принаймні до кінця року.

"З цієї лінії виходить багато ATACMS", – сказав він.

Важливо зазначити, що протягом двох років США стверджували, що не мають достатньо ATACMS, щоб поділитися з Україною. Минулої осені було надіслано невелику кількість ракет меншої дальності, а в березні була відправлена нова партія більших ракет з дальністю 200 миль.

Довідка. ATACMS (Army Tactical Missile System) - це наземний тактичний ракетний комплекс, розроблений для військового використання США. Він призначений для завдавання удару на віддалені цілі на території супротивника. ATACMS може переносити різні типи боєприпасів, включаючи вибухові та зі змінною боєзапасом. Цей комплекс забезпечує військовим можливість швидко та точно реагувати на загрози з великої відстані.

Як писав “Ми-Україна” раніше, західні винищувачі F-16 зможуть працювати в тандемі з наявними на сьогодні в Україну бойовими літаками.

Головне