Сирський заявив про істотне загострення ситуації на сході

Сирський заявив про істотне загострення ситуації на сході

Російське окупаційне військо активізувало наступальні та штурмові дії на східній ділянці фронту, "обстановка  останніми днями суттєво загострилась", заявив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Відчутне нарощування інтенсивності бойових дій відбулось невдовзі після так званих "виборів Путіна" в рф. 

Військовослужбовці рф стали кидати в бій свою військову техніку. Так, зокрема, застосування танків, БМП та іншої бронетехніки спостерігається нині на Лиманському, Бахмутському та Покровському напрямках.

"Цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху", - пояснив Сирський.

Зважаючи на загострення обстановки в район операції головнокомандувач ЗСУ прибув особисто. Його робота націлена на розробці та вживанню всіх потрібних для стабілізації ситуації, а також підвищенню ефективності роботи українських оборонці та завданні ворогові якнайбільших втрат.

"За результатами заслуховування висновків щодо характеру дій противника були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів", - розповів Сирський 

Перебуваючи на Східному напрямку головком провів особисте спілкування з бійцями українських підрозділів та нагородив найкращих з них. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Збройних силах України відбувається почергова ротація бригад, які від початку повномасштабного вторгнення виконували завдання у районах бойових дій. 

Головне