Сирський прокоментував ситуацію в районі проведення операції Сил оборони

Сирський прокоментував ситуацію в районі проведення операції Сил оборони

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, коментуючи своє перебування в районі бойових дій у Донецькій області, повідомив про урахування прорахунків в оцінці ситуації, а також висловив вдячність бійцям за відштовхування ворога з околиць Орлівки.

Про це головнокомандувач ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Сирський зауважив, що ситуація в районі проведення операції Сил оборони України є складною. Противник продовжує активно діяти на різних напрямках фронту.

Він підкреслив, що особливо напружена обстановка на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону українських військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка у Донецькій області.

Також тривають інтенсивні бої в районах Вербове та Роботине у Запорізькій області, де противник намагається відновити контроль.

Сирський почав свою роботу в районі бойових дій з ОТУ Донецьк, де знаходяться частини, які утримують оборону на Авдіївському напрямку.

Успішний виконання будь-якої бойової операції залежить від якості планування та успішної реалізації підлеглими командира. Це, насамперед, вимагає досвіду та майстерності командира та його підлеглих, здатності правильно оцінити ситуацію і приймати адекватні та своєчасні рішення.

На рівні командирів батальйонів, рот та взводів надзвичайно важливо забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника всіма доступними засобами.

Під час роботи окремі командири допустили певні помилки в оцінці ситуації та діях противника, що мала вплив на стійкість оборони на деяких напрямках.

Були вжиті всі можливі заходи для виправлення ситуації на місці, включаючи виділення додаткових ресурсів боєприпасів та матеріальних засобів, а також необхідних резервів.

Він також відзначив мужність, стійкість і героїзм військовослужбовців 3 штурмової та 25 окремої повітряно-десантної бригад.

Вони сміливими та рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Європарламенті можуть не визнати результатів майбутніх виборів президента рф.

Головне