Щонайменше 50% жителів Мелітополя не взяли російський паспорт, - Федоров

Щонайменше 50% жителів Мелітополя не взяли російський паспорт, - Федоров

Щонайменше 50% українців у тимчасово окупованому Мелітополі за два роки так і не взяли російський паспорт.

Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, окупанти на ТОТ проводять перепис населення. Так вони можуть ідентифікувати, хто з мешканців взяв паспорт рф, а хто не взяв.

"За нашими даними, щонайменше 50% наших мешканців так і не взяли рашистський паспорт і продовжують чинити спротив. Я хочу, щоб ви собі уявили, на скільки це складно у тимчасово окупованому місті майже два роки, коли фільтрація проходить кожного дня, коли ворог ставить перепони навіть у доступі до медичної допомоги, але наші мешканці так і не взяли паспорт", - сказав Федоров.

Він підтвердив інформацію, що швидка медична допомога не виїжджає до осіб, які не мають російського паспорта.

За його словами, близько 60 000 мелітопольців залишаються проживати в окупації, стільки ж у місті і окупантів – починаючи від військових і закінчуючи "фейковими поліцейськими" чи "комунальниками-таджиками".

"Для того, щоб виїхати із тимчасової окупації, потрібно оформити російські документи. Для виїзду із тимчасової окупації треба взяти рашистський паспорт, а в деяких випадах ворог вимагає взяти закордонних рашистський паспорт, щоб виїжджати з тимчасової окупації. Найоптимістичніший шлях для виїзду – це чотири дні", - додав Іван Федоров.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, до закінчення опалювального сезону в Україні жодних підвищень тарифів для населення не буде, щодо бізнесу - інше питання.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.