Сенат США не голосуватиме за пакет допомоги Україні до кінця року, - Reuters

Сенат США не голосуватиме за пакет допомоги Україні до кінця року, - Reuters

Сенат Сполучених Штатів не збирається голосувати за пакет на 106 млрд доларів до початку наступного року. Цей пакет передбачає надання додаткової допомоги Україні та зміцнення безпеки кордону США.

Таку інформацію навели лідери палат, передає Reuters.

Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер повідомив журналістам, що учасники переговорів планують працювати старанно під час грудневих і січневих канікул і мають намір досягти угоди, коли повернуться з канікул. Республіканець Джон Тун зазначив, що досягти угоди до Різдва неможливо через затягнуті переговори.

Лідери обох політичних партій в Сенаті Чак Шумер і Мітч Макконнелл у спільній заяві повідомили, що хоча досягнуто певний прогрес, залишаються складні питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлях до серця Америки: як українська дипломатія збільшує лояльність громадян США

Раніше у Пентагоні попередили, що фінансова допомога США вичерпається 30 грудня. Втім, адміністрація Джо Байдена має намір надати додатковий пакет допомоги Україні. Однак це може бути останнім пакетом від США, якщо Конгрес не схвалить нову допомогу.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у фінансових системах США та ЄС зараз перебуває 350 мільярдів доларів заморожених російських активів.

Головне