СБУ затримала інформаторку рф за шпигунство за підрозділами Сил оборони

СБУ затримала інформаторку рф за шпигунство за підрозділами Сил оборони

Служба безпеки України затримала продавчиню крамниці в одному з селищ на півдні Дніпропетровської області, яка шпигувала за підрозділами Сил оборони на Дніпропетровщині та Запоріжжі.

Про це пише пресслужба СБУ.

За інформацією відомства, жінка збирала дані про місця базування підрозділів ЗСУ в Дніпропетровській області та намагалася дізнатися про маршрути руху й пункти дислокації українських військових на підступах до Запоріжжя.

Ці розвіддані були необхідні росії для прориву української оборони.

СБУ затримала інформаторку, коли вона фотографувала переміщення української бронетехніки. Зловмисниця намагалася встановлювати близькі контакти з українськими військовими, щоб випитувати необхідні відомості, а потім передавала їх до рф через свою знайому, яка проживає в тимчасово окупованому Криму й має брата – командира підрозділу російських військ.

Їй повідомили про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ з можливістю їх ідентифікації на місцевості).

Фігурантці загрожує до 12 років ув'язнення.

Напередодні Служба безпеки України повідомила про затримання агента ФСБ, який коригував нову серію російських ударів по Нікопольському району Дніпропетровщини.

Серед основних цілей росіян були вогневі позиції артилерії Збройних сил, яка обороняє прифронтові узбережжя та річкову акваторію.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, українська акторка Марія Агапітова вступила до лав ЗСУ.

Головне