Рівень довіри до Зеленського за два роки зріс у понад два рази: скільки українців зараз довіряють Президенту

Рівень довіри до Зеленського за два роки зріс у понад два рази: скільки українців зараз довіряють Президенту

Президент України Володимир Зеленський має найбільшу довіру українців серед політиків та публічних діячів. Про це свідчать дані дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

Відповідно до порилюденних даних, главі української держави довіряють майже 85% українців.

Також високий рівень довіри мають волонтер Сергій Притула (65%), радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк (майже 60%), мер Києва Віталій Кличко (майже 58%) та секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов (майже 55%). Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю довіряють 51,6% громадян, а міністру оборони Олексій Резнікову - 51,3%.

Довіра до Володимира Зеленського складає 85%
Довіра до Володимира Зеленського за два роки зросла з 33% до 85%

Якщо порівняти цьогорічні дані з даними за 2021 рік, то довіра до Президента зросла більш, ніж у два рази - з 33% до 85%. Так само зросла довіра і до Притули - з 22% до 65%.

У ході цього дослідження Центр Разумкова вивчав оцінку громадянами суспільно-політичної ситуації в країні та діяльності влади, а також довіру до соціальних інститутів та політиків у лютому-березні 2023 року.

Як повідомляли “Ми-Україна”,  дослідження групи “Рейтинг” показало, що рівень довіри українців до Президента Володимира Зеленського сягнув небачених показників. Наразі главі держави довіряють 90% громадян. Раніше цей показник складав 36%.

Нагадаємо, близько 89% українців готові продовжувати чинити опір навіть після застосування росією тактичної ядерної зброї. Крім того, 95% українців виступають за продовження військового опору в разі продовження обстрілів міст.

Головне