рф з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, - Зеленський

рф з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, - Зеленський

З початку цього року російські окупаційні війська випустили близько 2800 ударних дронів типу "Шахед" та майже 7 000 авіабомб по території України.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час розмови з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кісідою.

Зеленський висловив свою вдячність японському уряду та всьому народу Японії за масштабну й різнобічну допомогу. Він підкреслив, що відстань між Україною та Японією не перешкода для тепла ваших сердець, яке відчувають українці. За його словами, Японія надала фінансової підтримки Україні на понад $12 млрд і анонсувала додаткову допомогу на поточний рік.

Він також подякував прем'єр-міністру за проведення у Токіо у лютому Японсько-української конференції, на якій було підписано понад 50 двосторонніх угод, і домовленося про сприяння їх якнайшвидшій реалізації.

Зеленський також звернув увагу на ситуацію на полі бою, зокрема на російські обстріли. Від початку року росія випустила майже 1000 ракет, близько 2800 "шахедів" і майже 7000 керованих авіабомб. Він наголосив на необхідності посилення санкційного тиску на росію та створення механізму конфіскації заморожених російських активів, заохочуючи інших міжнародних партнерів діяти подібним чином.

Крім того, Зеленський зазначив потребу України в нелетальному обладнанні, зокрема у спеціальній техніці для облаштування фортифікацій, розмінування та медичній евакуації, та обговорив з прем'єр-міністром стан підготовки двосторонньої безпекової угоди за підсумками трьох раундів переговорів.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, на лівобережжі Херсонщини окупанти змінили тактику і пішли на штурм дрібнішими групами.

Головне