рф сформувала "трудові загони" для неповнолітніх на ТОТ, - ЦНС

рф сформувала

На тимчасово окупованих територіях Донбасу російська федерація створила 14 "трудових загонів" для українських дітей та молоді, які протягом літа будуть працювати в росії.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Участь у таких літніх "розвагах" стала примусово-добровільною. Кремлівські куратори поставили план для місцевих окупаційних адміністрацій – організувати та забезпечити щонайменше тисячу юних "добровольців.

Зазначається, що молодь у "трудових загонах" буде залучена до будівельних робіт, обробки полів та санітарної роботи в медичних закладах.

Також в ЦНС додали, що окупанти продовжують завозити на тимчасово окуповані території російську молодь для участі в пропагандистських заходах. Зокрема, на літній період на окуповані території Луганської області прибули активісти партії "Единая Россия" диктатора Володимира Путіна.

Крім того, російські окупанти залучають школярів на тимчасово захоплених територіях України до свого нового пропагандистського флешмобу. Вони змушують школярів співати "пісні про рідну країну".  Відповідальними за виконання цих планів визначили департаменти освіти при окупаційних адміністраціях.

Як писав "Ми-Україна" раніше, внаслідок чергового обстрілу російськими військовими Херсонщини загинув 40-річний чоловік.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.