рф хоче змусити Google припинити роботу в країні, – ISW

рф хоче змусити Google припинити роботу в країні, – ISW

Російська влада продовжує здійснювати тиск на американську компанію Google, виписуючи їй штрафи та намагаючись змусити припинити свою діяльність в країні.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіті.

14 листопада Мировий суд Москви нарахував штраф компанії Google у розмірі 15 мільйонів рублів (приблизно $165 745) за повторне невиконання вимог щодо локалізації персональних даних російських громадян у росії.

Роскомнадзор, російський державний регулятор, вимагає від іноземних інтернет-сервісів локалізації баз даних російських користувачів з липня 2021 року. У червні 2022 року російські суди наклали штраф на Google у зв'язку з порушенням цього закону.

Раніше російський уряд заборонив певні західні соціальні мережі та вимагав від Google видалити "неправдиву інформацію" про російську війну в Україні на початку 2022 року. Звіт вказує, що російський уряд, ймовірно, прагне змусити росіян використовувати інтернет-сервіси російських компаній, які краще контролює, ніж міжнародні компанії, такі як Google.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google святкує 25 років: історія та маловідомі факти про одного з найбільших техногігантів у світі

Нагадаємо, ще у 2022 році Google припинила продаж реклами в росії через цензуру щодо висвітлення вторгнення рфив Україну. Заборона також поширюється на пошук, Youtube та зовнішніх видавців-партнерів

Раніше Google заборонив російським державним ЗМІ використовувати свої технології для покупки або продажу реклами. Ця заборона базувалася на політиці, яка стосується чутливих подій і виключає маркетинг, спрямований на отримання прибутку внаслідок використання воєнної ситуації, за винятком реклами з протестною або антивоєнною спрямованістю.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Фінляндія заявила про рекордне число прохачів притулку, які йдуть через рф.

Головне