Регуляція Telegram: у Раді зареєстрували відповідний законопроєкт

Регуляція Telegram: у Раді зареєстрували відповідний законопроєкт

У Верховній Раді України зареєстрували проєкт закону, який передбачає регулювання роботи платформ спільного доступу до інформації, зокрема Telegram

Автори законопроєкту наголошують, що платформа Telegram може бути пов’язана з державою-агресором. А українським державним органам може бути невідомою, хто входить до структури власності таких платформ.

Саме тому законопроєкт передбачає:

  • присутність в Україні представника таких платформ для комунікації (якщо цього не станеться, структуру власності такого провайдера буде визнано непрозорою)
  • органи державної влади та місцевого самоврядування, а також посадові особи і надавачі фінансових послуг не зможуть використовувати платформи спільного доступу до інформації з непрозорою структурою (про пересічних українців в документі нічого не вказано).

Як повідомляли "Ми-Україна", у першої половини минулого року росіяни активно почали використовувати соціальну мережу TikTok для поширення прокремлівської пропаганди. Нині TikTok є основною платформою для роботи російської пропаганди на українську аудиторію.

Головне