Ранок в Україні розпочався з аварійних відключень світла - до котрої триватимуть

Ранок в Україні розпочався з аварійних відключень світла - до котрої триватимуть

В Україні від самого ранку 15 травня введені в дію аварійні відключення електроенергії. Обмеження діють в усіх регіонах держави та стосуються як промисловості, так і побутових споживачів, інформує "Укренерго". 

Об'єкти критичної інфраструктури під дію графіків не підпадають.

"З 6:40 до 09:00 Диспетчерський центр "Укренерго" застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України",- йдеться у повідомленні.

В компанії пояснили, що цей крок введено через зростання дефіциту потужності в енергетичній системі на тлі збільшення споживання, викликаного зниженням температури повітря на тлі наслідків масованих ворожих ударів по енергооб'єктах.

Для промисловості обмеження діятимуть упродовж всієї доби - "з 00:00 до 24:00". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 74% українців вважають стратегічною метою ракетних ударів росії по українській енергетиці її повне руйнування

Як відомо, напередодні, 15 травня, ввечері "Укренерго" оголосило про запровадження аварійних відключень по всій країні. 

Нагадаємо, 13 та 14 травня Україна була змушена імпортувати рекордний обсяг електроенергії через тяжку ситуацію в енергосистемі. Споживання енергії в країні зросло через похолодання.

Як писав "Ми-Україна" раніше, для підготовки до наступного осінньо-зимового періоду потрібно більш як 1 млрд доларів, тому Міненерго розглядає варіант підвищення тарифів на е/е для побутових споживачів. Відповідне рішення ще не прийнято, але "очевидно, що незначне підвищення тарифу таки відбудеться", заявили в Міненерго.

Головне