Рахунок на користь України: благодійний матч Game4Ukraine у Лондоні завершився нічиєю (відео голів)

На стадіоні "Стемфорд Бридж" у Лондоні закінчився благодійний футбольний матч Game4Ukraine.

Поєдинок між командами Андрія Шевченка ("сині") та Олександра Зінченка ("жовті") завершився нічиєю - 2:2.

Рахунок у матчі відкрила команда Зінченка - Марк Нобл переграв Петера Чеха, який захищав ворота "синьої" команди. Однак вже зовсім скоро "сині" зрівняли рахунок - гол у ворота противника забив Кларенс Зеєдорф.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Вже після перерви "жовта" команда знову вийшла вперед. Голом відзначився колишній капітан "Шахтаря" Даріо Срна.

Зрівняв рахунок Вільям Галлас. Вже після цього футболісти жодної з команд голи не забивали.

Благодійний футбольний матч Game4Ukraine

Благодійний футбольний матч Game4Ukraine був організований Андрієм Шевченком та Олександром Зінченком - двома амбасадорами фандрейзингової платформи United24, яку ініціював президент Володимир Зеленський.

Відомі у всьому світі українські футболісти вирішили допомогти зібрати гроші на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, який був зруйнований російськими військами під час окупації регіону після повномасштабного вторгнення рф.

Спеціально для цього Шевченко та Зінченко зібрали найкращих футболістів та футболісток, залучили зірок світового масштабу і провели цей матч.

Як пройшов матч Game4Ukraine

Благодійний матч Game4Ukraine розпочався з хвилини мовчання у память про загиблих у війні в Україні та звернення президента Володимира Зеленського.

“Дякую, що ви стали частиною цієї неймовірної події. Сьогодні ви бачите українців, чуєте українці, допомагаєте українцям. Футбол це сила, яка об’єднує світ. І сьогодні ми бачимо об’єднаний світ, об’єднаний командами Шевченка та Зінченка. Синя та жовта команди презентують наш національний прапор. Один з найбільш потужних символів свободи, які колись знало людство. І ми робимо його символом відновлення”, – наголосив президент Володимир Зеленський.

Після цього, на 24 хвилині гру зупинили, щоб віддати данину повагу всім, хто бореться за свободу України.

У перервах між таймами на Стемфорд Бридж виступили зірки світового масштабу. Також на матчі планували розіграти м’яч, який спеціально для Game4Ukraine створив британський митець Містер Дудл.