Путін ніколи не зможе підкорити Україну та захопити Київ, - Блінкен

Путін ніколи не зможе підкорити Україну та захопити Київ, - Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив думку, що російський президент Володимир Путін ніколи не зможе підкорити Україну, а Київ залишиться незалежним від росії.

Про це він заявив під час брифінгу, відповідаючи на питання про можливе потрапляння Києва до російського контролю.

Блінкен стверджує, що Сполучені Штати вже виявили це рішуче ставлення, заявляючи, що така ситуація ніколи не відбудеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо світ відмовиться від України, світовий порядок буде змінено

Він також підкреслив, що уряд США переконані в незламному опорі українського народу та підтримці, яку Україна отримує від США, Франції та інших країн. Блінкен наголосив, що Путін не зможе здійснити свої плани щодо підкорення України та включення її до складу росії, завдяки відсутності підтримки цієї ідеї та сильному опору українського народу.

"Але завдяки неймовірному опору українського народу, а також завдяки підтримці, яку Україні надають США, Франція та інші країни, бажання Путіна підкорити всю країну, стерти її з карти світу, зробити частиною великої Росії не здійснилося і не здійсниться", – сказав він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Повітряних силах розглядають можливість авіаційних атак, які можуть бути виконані з території Білорусі в разі наступу російських військ.

Головне