Путін не закінчить це, поки ми не закінчимо його, - Зеленський

Путін не закінчить це, поки ми не закінчимо його, - Зеленський

Якщо Україна програє у війні, то росія на цьому не зупиниться. Наступними жертвами російської агресії можуть стати країни Балтії, Молдова, Фінляндія, Узбекистан та інші, наголосив президент Володимир Зеленський на брифінгу в Литві.

"Литва, Латвія, Естонія, Молдова - можуть бути наступними, і це факт. Якщо ми не витримаємо. Ми нещодавно чули, що вони почали говорити і про Фінляндію, і про незалежність Узбекистану. Він не закінчить, поки ми всі разом не закінчимо його", - сказав глава держави. 

Виступ Зеленського у Вільнюсі 10 січня: головне

  • За час війни ми довели, що рф можна зупинити. Тепер завдання - довести, що ми можемо вибороти мир.
  • Цей рік стане багато у чому вирішальним для України, Литви та партнерів у світі.
  • Цим візитом хочу показати, що Україна працюватиме для кожного народу, якому загрожує РФ.
  • Приділили значну увагу ситуації на фронті. Цінуємо підтримку Литви та надану Україні зброю.
  • Домовились сьогодні про спільне виробництво засобів боротьби з дронами. Документи вже укладені.
  • Про безпекові гарантії: "Зараз все більше держав приєднується до цих угод, радий, що починаємо таку роботу з литовськими партнерами".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський оголосив про свої майбутні візити до Латвії та Естонії, де він планує провести зустрічі з посадовцями цих країн. Наразі він перебуває у Вільнюсі (Литва). Він подякував країнам Балтії за їхню непохитну підтримку України, особливо у часи повномасштабного вторгнення.

Як писав "Ми-Україна" раніше, голова МЗС Латвії Кріш'яніс Каріньш днями заявив, що незалежно від того, програє рф в Україні чи виграє, Москва далі шукатиме для себе нові цілі. Він наголосив на тому, що країнам Заходу потрібна довгострокова комплексна стратегія стримування агресора та подальше надання допомоги України.

Головне