Працівники агросектору отримають бронювання від мобілізації на рік, - Мінагрополітики

Працівники агросектору отримають бронювання від мобілізації на рік, - Мінагрополітики

Українські аграрії отримали важливу підтримку від держави - працівники агросектору будуть заброньованi від мобілізації на цілий рік. Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час Black Sea Security Forum.

Ця ініціатива покликана забезпечити безпечний збір врожаю та стабільну роботу сільськогосподарської галузі, яка є однією з ключових для економіки України. Адже навіть в умовах війни українські аграрії продовжують годувати не лише свою країну, але й увесь світ.

Висоцький розповів про три ключові аспекти нововведень.

  • По-перше, існуючі бронювання автоматично пролонговано на три місяці без необхідності подання додаткових документів;
  • По-друге, подальше бронювання надаватиметься на 12 місяців замість попередніх шести;
  • По-третє, для певних критично важливих професій, таких як трактористи, агрономи та ветеринарні лікарі, є можливість бронювати необхідну кількість працівників за погодженням з військовими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічне бронювання: скільки буде коштувати та як вплине на мобілізацію

Нагадаємо, 5 червня в Кабміні ухвалили постанову №650, яка у новій редакції подає порядок бронювання військовозобов'язаних, критерії визначення підприємств критично важливими та запроваджує процедуру в електронному вигляді – у "Дії". Що змінилось та як сам це працюватиме, розбирався "Ми – Україна".

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.