Посилення ЗСУ та захист українського неба: Зеленський провів переговори з Ріші Сунаком

Посилення ЗСУ та захист українського неба: Зеленський провів переговори з Ріші Сунаком

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів переговори з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Глава української держави та очільник британського уряду обговорили посилення українських військ та захист України від російських ракет.

"Провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Подякував за незмінну оборонну та політичну підтримку Сполученого Королівства, що надається нашій країні в умовах повномасштабної російської агресії", - зазначив Володимир Зеленский.

Основними темами розмови, за словами українського президента, стали:

  • пріоритетні потреби для підвищення оборонних спроможностей ЗСУ;
  • подальша макрофінансова підтримку України;
  • координація кроків напередодні важливих міжнародних заходів;
  • питання євроатлантичної інтеграції України;

"Відзначили важливість проведеної в жовтні зустрічі радників із питань національної безпеки та зовнішньої політики на Мальті та обговорили подальші кроки з імплементації Української формули миру", - резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, перед розмовою з Судаком Володимир Зеленський також поговорив з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Сторони обговорили подальшу оборонну співпрацю, ситуацію на полі бою та у Чорному морі, функціонування "зернового коридору" та захист цивільного судноплавства. 

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський розповів, що українські фахівці працюють над далекобійною зброєю, яку будуть використовувати проти окупантів.

Головне