Подоляк про мирні переговори з рф: Росія повинна повністю вийти з території України до кордонів 1991 року

Подоляк про мирні переговори з рф: Росія повинна повністю вийти з території України до кордонів 1991 року

Позиція України щодо переговорів з росією залишається незмінною, вони будуть можливі лише після виходу рф з української території до кордонів 1991 року. На цьому наголосив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна"

"Перший пункт будь-якої мирної угоди і який прописаний, до речі, у "формулі миру", звучить достатньо просто. І сьогодні можна перейти до переговорного процесу, але в один момент - коли росія повністю вийде з території України до кордонів 1991 року включно з Кримом. Ця позиція абсолютно об’єктивна і це єдина позиція, з якої починається мир. Президент Зеленський зафіксував це ще півроку тому", - заявив сказав Подоляк. 

При цьому він додав, що безліч країн та політиків роками боялися рф.

"Безумовно, не всі країни, не всі політичні еліти готові це зрозуміти сьогодні, тому що знаходилися десятиріччями під впливом страху перед російською федерацією", - наголосив радник голови ОПУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що переговори з президентом рф Володимиром Путіним вести неможливо. За словами дипломата, російський диктатор вже неодноразово довів це своїми діями.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів, що росія вже починає благати про переговори з Україною. Все частіше для цього рф починає залучати посередників.

Головне