По всій лінії фронту відбулося майже 90 боєзіткнень: у Генштабі розповіли про ситуацію на напрямках

По всій лінії фронту відбулося майже 90 боєзіткнень: у Генштабі розповіли про ситуацію на напрямках

Ситуація на Покровському напрямку залишається найбільш складною з усіх ділянок фронту. Там відбувається найбільше боїв, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Водночас у Генштабі додали - кількість боєзіткнень по всій лінії фронту зросла до 89.

"Напруженою залишається ситуація на Покровському напрямку. З початку доби тут нараховується уже 37 бойових зіткнень. Сили оборони України успішно відбили  22 штурмових дії російських загарбників. Ще 15 боїв тривають. Ситуація контрольована. Ворог зазнає значних втрат, особливо у живій силі, - на цей час відомо про 290 мертвих та поранених окупантів. Підрахунок триває", - йдеться у зведенні Генштабу.

Що відбувається на інших ділянках фронту:

  • на Харківському напрямку триває три боєзіткнення у районі Вовчанська. Окупанти  здійснили біля цього населеного пункту та Липців дев’ять ворожих атак протягом дня. Попередньо на цьому напрямку втрати ворога складають: 111 осіб живої сили, танк, бойова броньована машина та 23 БПЛА;
  • на Времівському напрямку окупанти протягом доби намагалися атакувати п’ять разів. Біля Старомайорського, Водяного та Урожайного тривають бої.


"На решті напрямків - без особливих змін.

Підрозділи Сил оборони мужньо стримують ворожі спроби просування у глибину території України, завдають окупантам вогневого ураження та виснажують їх наступальний потенціал по всій лінії фронту", - наголосили у Генштабі.

Як повідомляли "Ми-Україна", українські захисники уразили близько 15 систем ППО окупантів за два місяці на території Криму.

Головне