Плюс ще три заблокованих пункти пропуску: яка ситуація на кордоні з Польщею нині 

Плюс ще три заблокованих пункти пропуску: яка ситуація на кордоні з Польщею нині 

Польські протестувальники, як і обіцяли напередодні, заблокували ще два пункти пропуску на кордоні з Україною та поновили акцію протесту на КПП "Шегині-Медика". Як повідомили в Держприкордонслужбі, до переліку заблокованих додалися пункти перетину "Зосін-Устилуг" та "Долгобичув-Угринів". 

Блокування напрямку "Зосін-Устилуг". На цьому пункті перетину рух заблоковано з 10:10, учасники акції обіцяють пропускати через кордон по три вантажних транспортних засоби на годину. До легковиків, автобусів, машин з "гуманітаркою" та авто до 3,5 тонни обмеження застосовуватись не будуть. 

Блокування пункту пропуску "Долгобичув-Угринів". На цьому напрямку страйкарі збираються пропускати не більше двох фур на годину в обох напрямках. 

Поновлення блокади на "Медика-Шегині". Тут протестувальники дозволятимуть проїзд однієї машини на годину. Легковики та автобуси проїжджатимуть безперешкодно. 

Нагадаємо, станом на ранок 12 лютого блокування руху відбувалось лише на двох пунктах перетину - "Ягодин" і "Рава-Руська", "Шегині" зранку ще працював. Черга вантажівок на в'їзд в Україну ще кілька годин тому становила близько 1000 авто. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, польські мітингарі напередодні, 11 лютого, зупинили на під'їзді до пункту пропуску "Дорогуськ" декілька українських фур з українським зерном та висипали з напівпричепів вантаж. Організатором цієї акції виступив Рафал Меклер. Як повідомляє Центр протидії дезінформації, чоловік є головою люблінського осередку євроскептичної партії "Конфедерація", яка виступає за вихід з ЄС та зближення з Москвою.

Головне