Під завалами в Одесі ще можуть перебувати діти, - Зеленський

Під завалами в Одесі ще можуть перебувати діти, - Зеленський

У Одесі триває активна операція з порятунку на місці влучання російського безпілотника у багатоповерхівку. Під завалами ще можуть перебувати діти.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що завдяки зусиллям рятувальників, поліції та комунальників вже вдалося врятувати п'ятьох осіб. Проте залишається загроза, що під завалами можуть знаходитися діти.

"Українські діти - військові цілі росії. Ось із ким воюють ці нелюди. Мої співчуття всім рідним, близьким", - підкреслив він.

Зеленський назвав імена усіх загиблих в Одесі дітей. Він зазначив, що мова про Марка, якому ще не виповнилося навіть трьох років, Єлизавету, якій було вісім місяців, і Тимофія, якому було чотири місяці.

Президент також наголосив, що усім постраждалим надається необхідна допомога, а роботи з пошуку триватимуть, поки не буде зʼясована доля всіх, хто перебував у будинку.

Зеленський висловив подяку усім, хто долучився до рятувальних операцій в Одесі, а також усім, хто допомагає у знищенні російських окупантів, їх техніки та логістики.

"Кожна російська втрата на фронті – це відповідь нашої держави на російський терор. Світ має реагувати на кожен прояв російського зла й давати відсіч діям Росії. Кожен проігнорований світом російський терористичний акт дозволяє і далі вбивати. Ми маємо перемогти в цій війні. Лише українська сила зможе забезпечити українцям нормальне життя", - заключив президент.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Ілон Маск оскандалився новою заявою щодо розпуску НАТО.

Головне