Переможцем Євробачення-2024 стала Швейцарія

Переможцем Євробачення-2024 стала Швейцарія

В Мальме відбувся фінал Євробачення. Переможцем пісенного конкурсу став представник Швейцарії - Nemo з піснею The Code. Україна увійшла у трійку лідерів.

Артисти вийшли на сцену в червоно-помаранчевому одязі. У їх пісні поєднано декілька жанрів музики: опера, електро та поп. Переможці отримали 591 голос.

На другому місці - Хорватія з 547 голосами. 

Від України на сцену "Євробачення" вийшов дует співачок Аlyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Україна виступила під другим номером. Над постановкою працювала українська режисерка Таню Муіньо. Фіналістки в кінці свого виступу нагадали про Україну.

Україна першою оголосила свої оцінки на Євробаченні. 12 балів отримала Швейцарія.

За результатами балів від журі з інших країн у трійку лідерів увійшли: Швейцарія, Франція та Хорватія. Україна набрала 146 балів та перебувала на п'ятьому місці. Після глядацького голосування піднялась на третє з 453 голосами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про Євробачення-2024: відео учасників, етапи, голосування та фінал

Варто зауважити, що речниця Естонії оголошувала бали на фоні українського прапору.

Нагадаємо, з першого півфіналу до фіналу також пройшло 10 учасників: Україна, Сербія, Португалія, Словенія, Литва, Фінляндія, Кіпр, Хорватія, Ірландія та Люксембург.

Другий півфінал Євробачення 2024 завершився в Мальме 10 травня: Латвія, Австрія, Нідерланди, Норвегія, Ізраїль, Греція, Естонія, Швейцарія, Грузія, Вірменія.

Представника Нідерландів на цьогорічному "Євробаченні" Йоста Кляйна дискваліфікували через порушення правил конкурсу.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Україні вимкнули підсвітку найбільших залізничних вокзалів.

Головне