Перемога гуманізму: в МЗС відреагували на рішення скасувати запрошення послів рф і Білорусі на вручення "Нобеля"

Перемога гуманізму: в МЗС відреагували на рішення скасувати запрошення послів рф і Білорусі на вручення

В Міністерстві закордонних справ України відреагували на рішення Фонду Нобеля не запрошувати послів росії, Білорусі та Ірану на цьогорічне вручення Нобелівської премії у Стокгольмі. 

Як зазначив речник українського МЗС Олег Ніколенко, дане рішення є перемогою гуманізму.

"Фундація Нобеля скасувала своє рішення про запрошення послів Росії та Білорусі на церемонію нагородження Нобелівської премії в Стокгольмі. Дякуємо всім, хто вимагав відновлення справедливості", - зазначив прессекретар українського зовнішньополітичного відомства.

Також він наголосив, що аналогічне рішення варто ухвалити і щодо послів рф і Білорусі в Осло.

"Переконані, що аналогічне рішення має бути ухвалене і щодо російських та білоруських послів в Осло", - заявив Ніколенко.

Нагадаємо, напередодні стало відомо про рішення Нобелівського фонду запросити послів росії та Білорусі на захід із вручення премій у Стокгольмі. Після суспільного тиску Фонд заявив, що посли росії, Білорусі та Ірану на цьогорічному врученні Нобелівської премії присутні не будуть.

Як повідомляли "Ми-Україна", спортсмени з росії та Білорусі не братимуть участь в Азійських іграх, які цьогоріч відбуватимуться з 23 вересня по 8 жовтня в Ганчжоу (КНР).

Головне