Український план перемоги містить у собі п'ять ключових напрямків, які формують його основу. Курська операція ЗСУ є однієї зі складових другого пункту ініціативи, розповів президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами після після пресконференції з главою ЄК Урсулою фон дер Ляєн.
Першим і фундаментальним пунктом, за словами гаранта, є визначення "однозначного місця України в архітектурі безпеки світу".
Другий пункт план пов'язаний з так званою операцією Сил оборони на Курщині, зазначив президент, не розкриваючи подробиць.
Третій напрямок плану зосереджений на зміцненні військового потенціалу України.
"Далі - пункт, пов'язаний з економікою. Скажімо так, наш спільний економічні розвиток. Ще пункт, пов'язаний не з економікою, а скажімо так, з економією в майбутньому. Тобто сьогодні ви нам допомагаєте в реалізації цього плану, а у майбутньому Україна зекономить вам багато вашого ресурсу", - додав Зеленський.
За словами глави держав, український план перемоги окреслює чіткі та невідкладні заходи, які мають здійснити наші ключові союзники .Ці кроки повністю залежать від наших партнерів, і не можуть бути виправдані діями російської сторони.
"План просто є мостом до Саміту миру і до будь-якого етапу закінчення війни. Міст, який посилює Україну. Посилює її політично, з точки зору зброї, і в розумінні того, яким буде наше майбутнє після війни", - зауважив президент.
Україна представить свій план перемоги президенту Джо Байдену, потенційним кандидатам на пост наступного лідера США - Камалі Гарріс і Доналду Трампу, та всім іншим нашим партнерам. Зеленський підкреслив, що "і росія повинна його бачити".
Як писав "Ми-Україна" раніше, Володимир Зеленський анонсував зустрічі з обома кандидатами на посаду наступного президента США - Камалою Гарріс та Дональдом Трампом.