Нічого не замінить справедливого миру в Україні: реакція США, Німеччина та ООН на "перемир'я" Путіна

Нічого не замінить справедливого миру в Україні: реакція США, Німеччина та ООН на

Російський президент Володимир Путін намагається знайти кисень. Так президент США Джо Байден прокоментував рішення російського колеги запровадити на час святкування Різдва "режим припинення вогню", повідомляє CNN.

"Я неохоче реагую на все, що говорить Путін. Мені здалося це цікавим. Він був готовий бомбити лікарні, дитячі садки та церкви 25-го числа і на Новий рік. Тобто, я думаю, він намагається знайти кисень", - висловився Байден.

Також відреагували на наказ Путіна і в Німеччині. Так, представник німецького уряду заявив, що Берлін взяв до відома це рішення російської сторони, однак наголосив, що рф повинна негайно вивести з України свої війська, адже тільки це зупинить нинішню війну.

"Ми взяли до відома оголошення. Будь-яке припинення бойових дій допомагає врятувати життя", - йдеться в повідомленні.

Крім того прокоментували наказ Путіна й в Організації Об'єднаних Націй. Офіційний представник ООН наголосив, що нічого не може замінити справедливого миру в Україні.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”,  5 січня президент рф Володимир Путін наказав запровадити “режим припинення вогню”на період святкування Різдва. Українська сторона назвала це лицемірством.

Головне