Не час зволікати: міністр оборони США Остін заявив про вирішальний момент для України

Не час зволікати: міністр оборони США Остін заявив про вирішальний момент для України

Очільник Пентагону Ллойд Остін звернувся до учасників зустрічі з оборони України у форматі “Рамштайн”. Він закликав союзників наростити підтримку України в цю вирішальну для країни мить, пише The Guardian. 

“Росія перегруповується, вербує бійців та намагається переозброїти їх. Тепер не час зволікати. Пора копнути глибше. Український народ дивиться на нас. Кремль дивиться на нас. Й історія спостерігає за нами”, - наголосив він. 

Очільник Міноборони США додав, що коли російський диктатор 11 місяці тому розпочав повномасштабний наступ на Україну, він думав, що вона не витримає, а світ від неї відвернеться. 

“Але він не розраховував на хоробрість українського народу. Він не розраховував на майстерність українських військових. І він не розраховував на вас – усіх, хто зібрався тут”, - підкреслив Остін. 

Він укотре наголосив на обіцянці США підтримувати Україну скільки часу, скільки це буде потрібно.

Як писав "Ми-Україна" раніше,  США оголосили про ще один пакет військової допомоги для України на $2,5 млрд. Він включає БМП Bradley, БТРи Stryker, машини із протимінним захистом MRAP, ЗРК Avenger та десятки тисяч різних боєприпасів.

Головне