На Донеччині окупанти обезголовили військовослужбовця ЗСУ

На Донеччині окупанти обезголовили військовослужбовця ЗСУ

На Донецькому напрямку російські окупанти обезголовили українського військового. Російські командири віддали наказ не брати в полон українських військовослужбовців

Про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін у X.

За його даними, російські командири віддали наказ не брати в полон українських військовослужбовців, а вбивати їх з нелюдською жорстокістю - шляхом обезголовлення. Факт обезголовлення українського захисника зафіксовано на Донеччині.

На опублікованому фото видно пошкоджену військову машину ЗСУ з головою українського військового на капоті.

17 червня українські військові отримали інформацію, що представники одного з підрозділів окупаційних військ рф у Волноваському районі Донеччини віддали наказ підлеглим не захоплювати в полон військовослужбовців ЗСУ, а обезголовлювати їх. Згодом аеророзвідка виявила пошкоджений броньований автомобіль ЗСУ з головою українського захисника на ньому.

"Це жахливе варварство, якому не місце у 21-му сторіччі. І це черговий доказ, що воєнні злочини, які чинить агресор — не поодинокі інциденти, а спланована стратегія російського режиму. Ці злочинні накази були віддані на рівні керівництва батальйону та роти окупаційних військ. Не залишимо ці злочини безкарними. Закликаю весь цивілізований світ до ізоляції та покарання країни-терориста", - написав Костін.

На жаль, це не перший випадок військового злочину росіян. У квітні минулого року окупанти записали на відео жорстоку страту українського полоненого військовослужбовця. На оприлюднених кадрах видно, як ще живому захиснику ножем відрізали голову. Відео зі стратою українського бійця набуло резонансу у мережі.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, у столиці попрощалися з одним із “привидів Києва” з позивним “Бджоляр”.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.