На аеродромі в Сирії тренують російських операторів дронів, – ГУР

На аеродромі в Сирії тренують російських операторів дронів, – ГУР

У Сирії проводяться навчання для російських операторів дронів для подальшого їх використання на війні в Україні. Як вдалось дізнатися українській воєнній розвідці, тренування відбуваються на сирійській військовій авіабазі Шайрат.

"Навчання для московитів проводять "Ліванська поліція Хезболли" та "Іранська революційна гвардія". Лівансько-ірансько-російський навчальний курс передбачає опанування БпЛА Shahed-136 та Ababil-3, а також дистанційно керованого літака Raad", - інформує ГУР МО.

Навчанням росіян у Сирії керує один із командирів "Хезболли". Йдеться про Камаля Абу Садіка, який є фахівцем з випуску та обслуговування дронів. 

У вишколі беруть участь не лише громадяни рф, а і Сирії. Сирійських найманців Кремль розраховує також долучити до бойових дій на території України. 

Як відомо, телеканал CNN дізнався, що росія завербувала 15 000 непальців для війни в Україні. Ще торік російський уряд оголосив про "вигідний пакет для іноземних бійців, які приєднаються до армії країни" – це зарплата не менше $2000 на місяць і прискорений процес отримання паспорта рф.

Нагадаємо, армія рф у ніч з 11 на 12 лютого атакувала Україну ударними БпЛА та ракетами. ППО відпрацьовувала по ворожих засобах повітряного нападу в шести областях, зокрема і на Дніпропетровщині. В цілому для атаки окупанти використали 17 "шахедів", одну високоточну авіаракету Х-59 та зенітні керовані ракети С-300. Українські захисники неба знищили 14"шахедів".

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулої бойової доби Сили оборони України знищили майже 900 окупантів. Загальні втрати ворога на сьогодні сягають 395 990 бійців.

Головне