Мінус три Су-34 за день: ЗСУ вранці знищили ще два винищувачі рф

Мінус три Су-34 за день: ЗСУ вранці знищили ще два винищувачі рф

Колекція знищених російський Су-34 за лютий поповнилася ще двома екземплярами. В цілому за добу 29 грудня українські захисники ліквідували три ворожі винищувачі-бомбардувальники - один вночі, два - вранці. 

Як інформують Повітряні сили ЗС України, ранкове полювання на російську авіацію відбулось на Авдіївському та Маріупольському напрямках.  Борти противника були знищені близько 9-ї ранку. 

"Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти! Сьогодні близько 9.00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два Су-34 окупантів", прокоментував командувач ПС ЗСУ Микола Олещук.

Як відомо, 29 лютого близько 1-ї ночі ЗСУ знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Повітряні сили повідомили, що ворожий борт збили на східному напрямку, це вже третій приземлений російський літак за останні три дні і 11-й за лютий. 

27 лютого ЗСУ збили два Су-34 противника, а до цього за лютий ще шість літаків цього типу. Упродовж цього місяця українські воїни ліквідували також один Су-35, один Су-35С і літак А-50 над Азовським морем. 

Нагадаємо, речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що знищення більше десятка бойових літаків рф за місяць змусили російських льотчиків вести себе не так нахабно, як раніше.

Як писав "Ми-Україна" раніше, кілька місяців тому на південному напрямку українські воїни також знищили шість літаків противника, серед яких Су-24, Су-34 та Су-35. Також Повітряним силам вдалось приземлити такі цілі як А-50 та Іл-22 над Азовським морем.

Головне