Ордер на арешт Путіна: Медведєв пригрозив Гаазі ударом гіперзвукової ракети

Ордер на арешт Путіна: Медведєв пригрозив Гаазі ударом гіперзвукової ракети

Заступник представника Ради Федерації рф Дмитро Медведєв пригрозив Гаазькому суду ударом гіперзвукової ракети за ордер на арешт президента рф Володимира Путіна.

Про це він написав у Telegram.

"Судді МКС розійшлися марно. Дивіться, мовляв, ми хоробрі, не обісрались підняти руку на найбільшу ядерну державу. На жаль, панове, всі ходять під Богом та ракетами. Цілком можна уявити точкове застосування гіперзвукового "Онікса" з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити, на жаль. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війну не розпочнуть. Побояться. І шкодувати ніхто не буде. Тож громадяни судді уважно дивіться у небо", – йдеться в повідомленні.

За його словами, система міжнародного публічного права нібито "неефективна", а акти Генасамблеї, Радбезу ООН та інших інститутів "несправедливі", тому їх нібито не виконують. Судити ж країну та її лідерів, на думку Медведєва можна, коли вона "дико ослабла, майже втратила суверенітет і зважилася визнати суд над собою" або коли програла війну і капітулювала.

https://weukraine.tv/order-na-aresht-putina-chomu-tse-ne-zrada-i-ne-peremoga/

Нагадаємо,  17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення Міжнародного кримінального суду про ордер на арешт російського президента Володимира Путіна.

Згодом президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден назвав сильним кроком рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт російського президента Володимира Путіна у зв’язку з тим, що рф чинить на території України.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, суд в росії заморозив всі активи німецької Volkswagen.

Головне